nabytektop24.cz

Malá vonná svíčka Woodwick, Smoked Jasmine

Malá vonná svíčka Woodwick, Smoked Jasmine je dokonalým doplňkem pro váš domov. S její vůní kouřového jasmínu vytvoříte atmosféru klidu a pohody. Objednejte si ji nyní a užijte si chvíle relaxace s vůní Woodwick.
EAN: 5038581065410
Malá vonná svíčka Woodwick
Do obchodu »
Značka: WoodWick
372

Vonná svíčka WoodWick Smoked Jasmine přináší tento zážitek dokonalého pohodlí u hořícího krbu. Jemný zvuk praskání a dlouhý tančící plamen  vytváří neopakovatelnou atmosféru. Vůně probouzí vaše nejhezčí vzpomínky a vytváří nové, a to v přívětivém a útulném prostředí. Kouřový jasmín. Jemné okvětní lístky jasmínu s hřejivým cedrem a kouřovým kadidlem. 

Složení: směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrané, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní. Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťuje rovnoměrný vonný zážitek.

Tip: Před opětovným zapálením by měl být knot dlouhý zhruba 0,7 cm.

Ostatní parametry: Výška 8,3 cm. Průměr 7 cm. Doba hoření 20-30 hodin. Hmotnost 85 g. Vůně Jasmín, cedrové dřevo, kadidlo. Barva Šedá. Materiál Sklo. . . . . .