nabytektop24.cz

Matně bílý dubový TV stolek TEMAHOME Move 203 x 35 cm

Matně bílý dubový TV stolek TEMAHOME Move 203 x 35 cm - ideální řešení pro moderní obývací pokoj. Vynikající kvalita a design, který zaujme každého. Objednejte si tento stylový a praktický TV stolek ještě dnes!
EAN: 5603449639197
Matně bílý dubový TV stolek TEMAHOME Move 203 x 35 cm
Do obchodu »
Značka: Temahome
8 720

Dynamický design TV stolku Move od značky TEMAHOME pojme veškerá vaše multimediální zařízení na úrovni! Pohyblivá horní část desky se může posunout a vyklopit, což vám umožní zvětšení nebo zmenšení prostoru, který stolek zabírá. Move vás zaujme i posuvnými dveřmi pro zakrytí veškerých elektronických zařízení a příslušenství. Stolek se skvěle hodí do moderních interiérů ve skandinávském i minimalistickém stylu.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 20/40 cm. Šířka 125/235 cm. Hloubka 38 cm. Korpus Laminát. Hrana desky Překližka. Barva Bílá. Materiál Laminát. Materiál podnože Dřevo. Rozpětí Od 201 cm. . . .