nabytektop24.cz

Moebel Living Betonové závěsné světlo Brutto II

Betonové závěsné světlo Brutto II od Moebel Living je skvělou volbou pro moderní interiéry. Tento elegantní kousek z kategorie svítidel je vyroben z kvalitního betonu a dodá vašemu domovu industriální nádech.
EAN: 4250243558950
Moebel Living Betonové závěsné světlo Brutto II
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
3 993

Designové závěsné světlo Brutto je originální osvětlení se třemi stejnými stínidly jednoduchého tvaru. Oblé a jemné linie vytváří zajímavý kontrast s betonem, z něhož jsou stínidla vyrobena. Robustnost použitého materiálu je vizuálně odlehčena tenkým kabelem v kovovém plášti, na kterém je stínidlo zavěšeno. Toto závěsné osvětlení Brutto minimalistického designu a kvalitního řemeslného zpracování bude skvěle doplňovat interiéry v jemných a tlumených barvách s moderními industriálními i rustikálními prvky.

Pozn.: žárovka není součástí balení.

Tip: Na utírání prachu u kovového nábytku nebo kovových částí doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. Pro očištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a otřete dosucha.

Ostatní parametry: Výška 145 cm. Šířka 70 cm. Hloubka 12 cm. Průměr stínidel 12 cm. Výška klipu 16 cm. Délka napájecího kabelu 125 cm. Rozměry základny 65 x 10 cm. Světelný zdroj 3 x E14, max. 40W. Stínidlo Beton. Základna Kov. Barva Šedá. Materiál Beton.