nabytektop24.cz

Moebel Living Bílý mramorový odkládací stolek Morami 35 cm

Odkládací stolek Morami s bílým mramorovým povrchem od Moebel Living je ideálním doplňkem pro vaši toaletní místnost. S rozměry 35 cm je dostatečně prostorný pro uložení vašich nezbytných kosmetických potřeb.
EAN: 4250243573663
Moebel Living Bílý mramorový odkládací stolek Morami 35 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
2 460
Popis produktu

Stolek Morami je elegantní a vysoce moderní odkládací stolek. Je tvořený leštěnou bílou mramorovou deskou, kterou lze využít rovněž jako podnos, a kovovou konstrukcí stříbrné barvy. Mramor ve spojení s kovem tvoří velice zajímavou a jemnou materiálovou kombinaci. Stolek Morami bude svým designem výborně dotvářet a ozvláštňovat moderně řešené prostory s minimalistickými prvky a propůjčí danému interiéru svou jedinečnost

Pozor: Vlivem přírodního materiálu mohou nastat různé barevné odchylky.

Tip: Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Ostatní parametry: Výška 61 cm. Šířka 35 cm. Hloubka 35 cm. Výška desky 1,5 cm. Síla podnože 1 cm. Deska Mramor. Podnož Stříbrně lakovaný kov. Barva Bílá. Materiál Mramor. Materiál podnože Kov. . .