nabytektop24.cz

Moebel Living Černý kovový odkládací stolek Ramos 30×30 cm

Černý kovový odkládací stolek Ramos od značky Moebel Living je ideálním doplňkem pro vaši toaletu. S rozměry 30x30 cm nabízí dostatek prostoru pro uložení vašich kosmetických potřeb. Vyberte si kvalitní toaletní stolek od Moebel Living!
EAN: 4250243572918
Moebel Living Černý kovový odkládací stolek Ramos 30x30 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
1 938

Stolek Ramos je moderním odkládacím stolkem, který bude praktickým pomocníkem i zajímavým doplňkem vašeho obývacího pokoje. Deska stolku je vyrobená z materiálu MDF, který je černě lakovaný. Podnož tvoří kovová konstrukce uzpůsobená tak, aby se dal stolek co nejvíce přisunout k pohovce či křeslu. Díky jednoduché barevné kombinaci bude stolek Ramos zapadat téměř do každého interiéru a vnese do něj nadčasovost a moderní design.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

 

Ostatní parametry: Výška 60 cm. Šířka 30 cm. Hloubka 30 cm. Deska Černě lakované MDF. Podnož Chromovaný kov. Barva Černá. Materiál MDF. Materiál podnože Kov. . . . .