nabytektop24.cz

Moebel Living Dubový pracovní stůl Dirk 120×40 cm

Bohatě vybavený dubový pracovní stůl Dirk o rozměru 120×40 cm značky Moebel Living je ideální volbou pro každého, kdo si potrpí na kvalitní a funkční nábytek. Tento psací stůl nabízí dostatek prostoru pro vaše pracovní potřeby a skvěle se hodí do moderních i tradičních interiérů.
EAN: 4250243578460
Moebel Living Dubový pracovní stůl Dirk 120x40 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
4 674

Pracovní stůl Dirk nabízí stylovou a jednoduchou formu provedení s důrazem na design. Kvalitní zpracování tvořené kombinací MDF desky v dekoru dubu a černě lakované kovové podnože působí velmi moderním a svěžím dojmem. Jednoduché linie a zajímavé barevné spojení stolu Dirk lahodí oku a doplní všechny moderní interiéry s dominancí přírodních materiálů.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 75 cm. Šířka 120 cm. Hloubka 40 cm. Tloušťka desky 8 cm. Deska MDF (dubová dýha). Podnož Černě lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dýha. Materiál podnože Kov. . . .