nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní akátová lavice Holz 160 cm

Německá kvalita z masivního akátového dřeva. S lavicí Holz 160 cm od Moebel Living si dopřejete pohodlí a styl do Vašeho interiéru. Vhodná jako elegantní doplněk k jídelnímu stolu nebo jako samostatný kus nábytku. Objednejte si ji ještě dnes a užijte si pohodlné posezení!
EAN: 4250243556246
Moebel Living Masivní akátová lavice Holz 160 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
10 606

Stylová lavice Holz zaujme svým unikátním vzhledem. Deska z masivního akátového dřeva a kovová podnož z oceli vytváří stylové spojení, které nesmí chybět v žádném moderním bydlení. Každý kus lavice Holz je ručně vyráběný originál a skvěle se hodí do skandinávských interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 40 cm. Šířka 160 cm. Deska move Masivní akátové dřevo. Podnož move Kov (ocel). Hloubka 45 cm. Tloušťka sedáku move 3,5 cm. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . . .