nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní akátový jídelní stůl Mammut 200 x 103 cm

Masivní akátový jídelní stůl Mammut od Moebel Living je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a elegantní stůl do jídelny. S rozměry 200 x 103 cm poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné stolování a jeho masivní konstrukce zaručuje dlouhou životnost. Vyberte si tento stůl a užijte si dokonalou atmosféru při každém jídle.
EAN: 4250243576534
Moebel Living Masivní  akátový jídelní stůl Mammut 200 x 103 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
29 231

Jídelní stůl Mamut v moderním stylu s deskou z akátového dřeva splní díky kvalitnímu zpracování i ty nenáročnější požadavky. Ruční práce zajišťuje, že každý kus nábytku je originál. Křížená podnož příjemně doplňuje celkový dojem a s masivní deskou tvoří atraktivní kontrast.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 77 cm. Šířka 200 cm. Hloubka 103 cm. Deska move Lakované akátové dřevo. Výška desky move 60 mm. Šířka podnože move 10 cm. Hloubka podnože move 10 cm. Podnož move Kov. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov.