nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní akátový jídelní stůl Tanzani 200×98 cm

Masivní akátový jídelní stůl Tanzani 200×98 cm od Moebel Living je ideální volbou pro ty, kteří hledají stylový a kvalitní jídelní stůl. Vyrobena z masivního akátového dřeva, tento stůl bude skvělým doplňkem vaší jídelny.
EAN: 4250243576411
Moebel Living Masivní akátový jídelní stůl Tanzani 200x98 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
26 379

Jídelní stůl Tanzani se stane unikátním doplňkem vašeho domova, který zaujme svou kvalitou a také ručním zpracováním, díky kterému je každý stůl originálním výrobkem. Hledáte-li stůl, který dodá vaší jídelně styl a u něhož bude moci pohodlně zasednou celá vaše rodina, tak je Tanzani tou správnou volbou.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 75 cm. Šířka 200 cm. Hloubka 98 cm. Výška stolu 38 mm. Šířka podnož 7,5 cm. Hloubka podnož 7,5 cm. Deska Lakované akátové dřevo. Podnož Kov. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov.