nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní akátový konferenční stolek Logem 60 x 60 cm

Nabízíme masivní akátový konferenční stolek Logem o rozměru 60 x 60 cm od značky Moebel Living. Tento kvalitní stůl je ideální volbou pro vaši kancelář nebo domácí pracovnu. Vyberte si tento stůl kategorie konferenční stolky a zvyšte tak pohodlí při vašich pracovních schůzkách.
EAN: 4250243587844
Moebel Living Masivní akátový konferenční stolek Logem 60 x 60 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
2 871

Stylový konferenční stolek Logem, při jehož výrobě bylo použito masivní akátové dřevo s ponechaným přírodním odstínem a hranou stromu, zaujme hned na první pohled. Díky ruční výrobě vyniká nádherná kresba použitého dřeva dodávající výrobku na jeho originalitě. Jedinečnou dřevěnou desku doplňují podnože z černě lakovaného kovu a společně tak tvoří trendy kontrast, který vystihuje celkový průmyslový vzhled stolku.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Šířka 60 cm. Výška 45 cm. Hloubka 60 cm. Deska Masivní akátové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . . . .