nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní akátový odkládací stolek Gosen 40 cm

Masivní akátový odkládací stolek Gosen 40 cm je ideální volbou pro toaletní stolky. Kvalitní materiály a precizní zpracování zaručují trvanlivost a stylový vzhled. Objednejte si ho ještě dnes!
EAN: 4250243562575
Moebel Living Masivní akátový odkládací stolek Gosen 40 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
1 926

Masivní odkládací stolek Gosen je charakteristický pro svůj originální vzhled. Deska stolu v přírodní barvě je vyrobena z masivního akátového dřeva a doplňuje ji minimalistická kovová podnož v elegantní černé barvě. Díky svému charakteru se stolek hodí do klasických i moderně laděných interiérů. Jelikož jsou stolky Gosen vyráběny ručně, každý kus je jedinečný a může se mírně lišit velikostí, tvarem i vzorem  desky.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 45 cm. Průměr 40 cm. Tloušťka desky 6 cm. Deska Akátové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . . . .