nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní akátový TV stolek Holz 160×45 cm

Masivní akátový TV stolek Holz 160x45 cm je ideální volbou pro ty, kdo hledají kvalitní a stylový nábytek. Tento TV stolek patří do kategorie tv stolků a je vyroben z kvalitního materiálu, který zajistí dlouhou životnost a spokojenost s vaším nákupem.
EAN: 4250243568843
Moebel Living Masivní akátový TV stolek Holz 160x45 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
19 759

Stylový TV Holz zaujme svým unikátním vzhledem. Korpus z masivního akátového dřeva a kovová podnož z chormu vytváří stylové spojení, které nesmí chybět v žádném moderním bydlení. Dostatečný úložný prostor pro Vaše věci zajišťuje jedna zásuvka, police a dvě skříňky, zatímco otvor v zadní části korpusu nabízí snadný přístup pro kabeláž. Každý kus stolku Holz je ručně vyráběný originál a skvěle se hodí do skandinávských interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 50 cm. Šířka 160 cm. Hloubka 45 cm. Výška podnože 15 cm. Konstrukce Masivní dřevo (akát). Podnož Lakovaný kov (chrom). Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. Rozpětí Od 151 do 200 cm. . .