nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní dubový jídelní stůl Axel 180×90 cm

Masivní dubový jídelní stůl Axel 180×90 cm od Moebel Living je ideální pro rodinné večeře i hostování. Kvalitní materiály a moderní design zaručují dlouhou životnost a stylový vzhled. Objednejte si ho nyní v kategorii jídelní stoly.
EAN: 4250243585703
Moebel Living Masivní dubový jídelní stůl Axel 180x90 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
18 514

Jídelní stůl Axel zaujme svým industriálním vzhledem. Kombinace desky z masivního divokého dubu a kovové podnože bude každodenním potěšením pro vaše oči. Přirozeným procesem sušení dřeva a ruční výrobou vznikají designové odchylky, praskliny a rýhy, díky čemuž je každý stůl opravdový unikát a zaujme každého nadšence do přírodních interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 76 cm. Šířka 180 cm. Hloubka 90 cm. Tloušťka desky 35 mm. Šířka podnože 8 cm. Výška podnože 4 cm. Podnož Šedě lakovaný kov. Deska Divoký dub. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. .