nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní dubový jídelní stůl Hogan 200×100 cm

Masivní dubový jídelní stůl Hogan 200x100 cm od Moebel Living - perfektní volba pro ty, kteří hledají kvalitní a stylový jídelní stůl. Vyrobena z dubového dřeva, poskytuje dostatek místa pro celou rodinu a přátele. Kategorie: jídelní stoly.
EAN: 4250243577586
Moebel Living Masivní dubový jídelní stůl Hogan 200x100 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
25 563

Zajímavý a stylový jídelní stůl Hogan vás zaujme díky svému industriálnímu vzhledu. Masivní dubová deska v kombinaci s robustní kovovou podnoží do kříže vypadá velmi moderně, s nádechem skandinávského a industriálního stylu. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak bonus v podobě zajímavého propojení obou částí podnože.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Šířka 200 cm. Hloubka 100 cm. Výška 76 cm. Tloušťka desky 5,5 cm. Síla podnože 10 cm. Deska Dubové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . .