nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní knihovna Rubik 150×50 cm

Masivní knihovna Rubik 150x50 cm od Moebel Living je dokonalým doplňkem pro každou domácí knihovnu. Tato kvalitní knihovna je vyrobena z masivního dřeva a nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše knihy a dekorativní předměty. Objednejte si ji ještě dnes!
EAN: 4250243539775
Moebel Living Masivní knihovna Rubik 150x50 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
9 208

Knihovka Rubik je originálně řešenou knihovnou ze stejnojmené série nábytku. K výrobě knihovny bylo použito masivní lakované sheeshamové dřevo a celkově je dřevu ponechán přírodní odstín. Prostorné police knihovny Rubik bez problémů pojmou knihy i různé dekorační předměty, kterými budete chtít doladit interiér svého obývacího pokoje nebo pracovny. Nábytek Rubik uspokojí zejména ty, kteří milují kvalitní materiály a ocení jedinečnost a originalitu přírodního produktu. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 150 cm. Šířka 50 cm. Hloubka 30 cm. Výška boxu 30 cm. Šířka boxu 25 cm. Hloubka boxu 30 cm. Materiál Lakované sheeshamové dřevo. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Rozpětí Do 100 cm. . .