nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní mangová komoda Lincoln 100 x 45 cm

Masivní mangová komoda Lincoln s rozměry 100 x 45 cm je dokonalým kouskem nábytku pro váš domov. Tento produkt z kategorie komody od značky Moebel Living zaujme svým unikátním designem a kvalitním materiálem, který zaručuje dlouhou životnost.
EAN: 4250243591827
Moebel Living Masivní mangová komoda Lincoln 100 x 45 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
23 863

Masivní komoda Lincoln potěší každého milovníka retro stylu. Na první pohled zaujme atraktivní přírodní design mangového dřeva. To je doplněno o černé zdobení a kovové prvky, díky kterým se komoda stane nepřehlédnutelnou součástí vašeho interiéru. Příznivci originality jistě ocení ruční zpracování. Pro uložení věcí poslouží tři police, které jsou pro lepší organizaci prostoru rozdělené příčkou.   

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 120 cm. Šířka 100 cm. Hloubka 45 cm. Korpus Mangové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Rozpětí Do 100 cm. . . . .