nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní mangová komoda Lincoln 160 x 45 cm

Masivní mangová komoda Lincoln 160 x 45 cm je ideální doplněk do vašeho domova. Tato komoda nabízí dostatek úložného prostoru a její poutavý design z ní dělá skvělou volbu pro každý interiér. Objednejte si ji ještě dnes a vyzkoušejte si krásu a kvalitu na vlastní oči!
EAN: 4250243591810
Moebel Living Masivní mangová komoda Lincoln 160 x 45 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
25 090

Komoda z masivního mangového dřeva vás rozhodně zaujme svým osobitým zpracováním. Výrazné mangové dřevo je na čelní straně ozdobené černým tečkováním a černým kovem. To celé komodě dodá výrazný šmrnc. Jako příjemný bonus, který vás určitě potěší, je ruční zpracování. Vnitřní uspořádání je rozdělené na polovinu, kde v každé části najdete ještě dvě police.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 75 cm. Šířka 160 cm. Hloubka 45 cm. Korpus Mangové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Rozpětí Od 151 do 200 cm. . . . .