nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní mangová komoda Provence 160 x 40 cm

Masivní mangová komoda Provence 160 x 40 cm je dokonalým prvkem pro váš interiér. Využijte jej jako úložný prostor a zároveň jako dekorační kousek. Objednejte si ji ještě dnes a získejte kvalitní kus nábytku, který stojí za to!
EAN: 4250243588865
Moebel Living Masivní mangová komoda Provence 160 x 40 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
23 293

Komoda Provence vás zaujme svým rustikálním zpracováním, které hledá inspiraci v oblasti Provence. Masivní mangové dřevo v příjemném barevném odstínu v kombinaci s bíle lakovanými doplňky vás oslní svou elegancí. Skvěle doplní každý interiér a vnese do vašeho domova nádech Jižní Francie. Praktický prostor zajišťují tři zásuvky a tři skříňky. Dolaďte si svůj interiér k dokonalosti se všemi produkty z řady Provence.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 90 cm. Šířka 160 cm. Hloubka 40 cm. Korpus Masivní mangové dřevo. Podnož Bíle lakované dřevo. Barva Bílá. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Rozpětí Od 151 do 200 cm. . .