nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní mangová lavice Gnom 170 cm

Nádherná masivní mangová lavice Gnom s délkou 170 cm, která bude skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Patří do kategorie židle a zaujme svým jedinečným designem a kvalitním zpracováním.
EAN: 4250243579498
Moebel Living Masivní mangová lavice Gnom 170 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
7 085

Jedinečná především svým vzhledem, taková je masivní lavice Gnom. Tato lavice je vyrobená ze vzácného mangového dřeva, které je speciálně ručně zpracováno tak, aby si co nejvíce zachovalo svůj přírodní charakter a ještě více tím dalo vyniknout jedinečnému designu lavice. Horní dřevěná deska je doplněna o černě lakované kovové podnože, které celé lavici dodávají průmyslový design lehce kombinovatelný s dalšími kousky nábytku.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Šířka 170 cm. Výška 46 cm. Hloubka 40 cm. Podnož Černě lakovaná ocel. Sedák Mangové dřevo. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . . .