nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní mangový jídelní stůl Bernard 200×100 cm

Masivní mangový jídelní stůl Bernard 200x100 cm od Moebel Living je dokonalou volbou pro vaši jídelnu. Kvalitní materiál a precizní zpracování zaručuje dlouhou životnost a elegantní vzhled. Vyberte si tento stůl a užijte si společné chvíle s rodinou a přáteli při jídle.
EAN: 4250243584386
Moebel Living Masivní mangový jídelní stůl Bernard 200x100 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
23 827

Rustikální jídelní stůl Bernard je stůl s charakterem. Díky jedinečnému designu masivní desky z mangového dřeva s parketovým vzhledem je tento stůl neotřelý designový kousek, který dodá vašemu interiéru osobitost a styl. Kovová podnož s průmyslovým vzhledem zajišťuje dobrou stabilitu a přidává stolu na unikátnosti. Bernard bude krásným doplňkem nejen moderních interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Hloubka 100 cm. Výška 78 cm. Šířka 200 cm. Tloušťka desky 40 mm. Deska Mangové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . .