nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní mangový jídelní stůl Oscar 180×90 cm

Masivní mangový jídelní stůl Oscar 180×90 cm je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a stylový jídelní stůl. Tento stůl patří do kategorie jídelních stolů a nabízí dostatek místa pro celou rodinu. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si pohodlné a elegantní stolování.
EAN: 4250243585772
Moebel Living Mangový jídelní stůl Evans 180 x 90 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
21 692

Masivní mangový jídelní stůl Evans od značky Moebel Living nadchne nejednoho obdivovatele moderního minimalismu. Jídelní stůl je vyrobený z masivního mangového dřeva a doplňuje ho černý lakovaný kovový rám ve tvaru hvězdiceZajišťuje perfektní stabilitu a navíc každého na první pohled zaujme. Tento stůl skvěle doplňuje moderní industriálně laděné interiéry.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 78 cm. Hloubka 90 cm. Šířka 180 cm. Tloušťka desky 55 mm. Tloušťka podnože 7,5 x 7,5 cm. Deska Mangové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. .