nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní mangový jídelní stůl Oscar 200×100 cm

Masivní mangový jídelní stůl Oscar 200×100 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a stylový nábytek do své jídelny. Vyrobena z masivního dřeva, tento stůl nabízí nejen pevnost a odolnost, ale také krásný vzhled a příjemnou atmosféru při rodinných večeřích. Objednejte si tento jídelní stůl ještě dnes a užijte si dokonalou kombinaci kvality a designu.
EAN: 4250243585789
Moebel Living Mangový jídelní stůl Evans 200 x 100 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
24 587

Masivní mangový jídelní stůl Evans od značky Moebel Living nadchne nejednoho obdivovatele moderního minimalismu. Jídelní stůl je vyrobený z masivního mangového dřeva a doplňuje ho černý lakovaný kovový rám ve tvaru hvězdiceZajišťuje perfektní stabilitu a navíc každého na první pohled zaujme. Tento stůl skvěle doplňuje moderní industriálně laděné interiéry.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 78 cm. Hloubka 100 cm. Šířka 200 cm. Tloušťka desky 55 mm. Tloušťka podnože 7,5 x 7,5 cm. Deska Mangové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. .