nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní mangový odkládací stolek Panty 40 x 40 cm

Masivní mangový odkládací stolek Panty 40 x 40 cm je ideální doplněk pro vaši koupelnu nebo ložnici. Patří do kategorie toaletních stolků a nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše kosmetické potřeby a další drobnosti. Pořiďte si tento elegantní a praktický stůl od Moebel Living ještě dnes.
EAN: 4250243587059
Moebel Living Masivní mangový odkládací stolek Panty 40 x 40 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
3 858

Stylový odkládací stolek Panty je ručně vyráběný z masivního mangového dřeva se zachováním přírodního odstínu materiálu a jeho struktur. Výhodou stolku jsou kolečka, díky nimž jej můžete snadno přemisťovat a využít jej tak nejen jako odkládací stolek, ale třeba jako noční stolek či doplněk do komerčních prostor. Stolek si na první pohled zamilují především příznivci přírodních materiálů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Šířka 40 cm. Výška 45 cm. Hloubka 40 cm. Konstrukce Masivní mangové dřevo. Podnož Plastová kolečka. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Plast. . . .