nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní police Rubik 45 cm

Masivní police Rubik 45 cm od Moebel Living jsou ideálním doplňkem pro každý moderní interiér. Tento kvalitní regál nabízí dostatek prostoru pro uložení vašich nejoblíbenějších knih, dekorací a dalších předmětů. Vyrobena z pevného dřeva, tato police je odolná a snadno se čistí. Kupte si ji ještě dnes a získejte stylové úložné řešení pro váš domov!
EAN: 4250243555683
Moebel Living Masivní police Rubik 45 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
2 037
Popis produktu

Police Rubik patří do stejnojmené série nábytku, při jejíž výrobě bylo použito masivní lakované sheeshamové dřevo s ponechaným přírodním odstínem. Díky tomu vynikla nádherná kresba použitého dřeva, která dodává celému výrobku na zajímavosti. Prostorný úložný prostor police Rubik bez problémů pojme knihy i různé dekorační předměty, kterými budete chtít doladit interiér svého obývacího pokoje nebo pracovny. Spolu s dalším nábytkem ze série Rubik uspokojí tato police zejména ty, kteří milují kvalitní materiály a ocení jedinečnost a originalitu přírodního produktu. Polici lze také využít jako designový noční stolek.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 35 cm. Šířka 45 cm. Hloubka 45 cm. Konstrukce Masivní dřevo (Sheesham). Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo. Rozpětí Do 100 cm. . . . .