nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní sheeshamová komoda Aspen 135 x 43 cm

Masivní sheeshamová komoda Aspen 135 x 43 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a stylovou komodu. Tento produkt z kolekce Moebel Living je vyroben z masivního dřeva a nabízí dostatek úložného prostoru. Objednejte si ji ještě dnes a získejte skvělý doplněk do svého interiéru.
EAN: 4250243546469
Moebel Living Masivní sheeshamová komoda Aspen 135 x 43 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
20 944
Popis produktu

Designová komoda Aspen je nádherný kus nábytku vyrobený z masivního sheeshamového dřeva. Lakované dřevo ve spojení s jednoduchým designem tvoří velmi silnou a nadčasovou kombinaci a pozvedne každý interiér. Komoda je opatřena praktickým úložným prostorem tvořeným dvěma skřínkami a třemi zásuvkami. Je také výbornou volbou pro všechny, kteří ocení originalitu a vysoce kvalitní řemeslné zpracovaní. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 70 cm. Hloubka 43 cm. Korpus Lakované sheeshamové dřevo. Šířka 135 cm. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Rozpětí Od 121 do 150 cm. . . . . .