nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní sheeshamový jídelní stůl Aspen 140×90 cm

Masivní sheeshamový jídelní stůl Aspen 140×90 cm od Moebel Living je dokonalou volbou pro každou jídelnu. Vyrobena z kvalitního dřeva a s precizním zpracováním, tento stůl je nejen krásný, ale i velmi odolný. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si společné chvíle u jídla s rodinou a přáteli.
EAN: 4250243538877
Moebel Living Masivní sheeshamový jídelní stůl Aspen 140x90 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
9 214

Jídelní stůl Aspen  je vyroben z masivního sheeshamového dřeva a je výbornou volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a bytelný stůl. Přírodní odstín dřeva zútulní váš domov a díky minimalistickému designu skvěle doladí moderní i klasický interiér. Zasedněte s rodinou ke stolu Aspen a užívejte si jedinečné společné okamžiky. Ruční práce zajišťuje, že každý kus nábytku je originál.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 75 cm. Šířka 140 cm. Hloubka 90 cm. Deska Lakované sheeshamové dřevo. Podnož Lakované sheeshamové dřevo. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo. . . .