nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní sheeshamový jídelní stůl Fabio 120 x 80 cm

Masivní sheeshamový jídelní stůl Fabio 120 x 80 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a elegantní jídelní stůl. Tento stůl patří do kategorie jídelních stolů a nabízí vynikající kombinaci stylu a funkčnosti.
EAN: 4250243589701
Moebel Living Masivní sheeshamový jídelní stůl Fabio 120 x 80 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
11 594

Jídelní stůl Fabio si jednoduše zamilují nadšenci industriálního masivního nábytku. Díky stylové kombinaci desky z masivního sheeshamového dřeva a černě lakované kovové podnože získá váš interiér na osobitosti a uvede ho na jinou designovou úroveň. Hodí se nejen do rustikálních interiérů s průmyslovými prvky.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 77 cm. Šířka 120 cm. Hloubka 80 cm. Tloušťka desky 45 mm. Deska Masivní sheesham. dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . .