nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní sheeshamový jídelní stůl Fabio 160 x 90 cm

Masivní sheeshamový jídelní stůl Fabio 160 x 90 cm je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a stylový jídelní stůl. Tento produkt patří do kategorie jídelní stoly a jistě vám poskytne pohodlné a elegantní prostředí pro každodenní jídlo i slavnostní příležitosti.
EAN: 4251854712977
Moebel Living Masivní sheeshamový jídelní stůl Fabio 160 x 90 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
16 502

Jídelní stůl Fabio si jednoduše zamilují nadšenci industriálního masivního nábytku. Díky stylové kombinaci desky z masivního sheeshamového dřeva a černě lakované kovové podnože získá váš interiér na osobitosti a uvede ho na jinou designovou úroveň. Hodí se nejen do rustikálních interiérů s průmyslovými prvky.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 77 cm. Šířka 160 cm. Hloubka 90 cm. Deska Masivní sheesham. dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . . .