nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní sheeshamový jídelní stůl Rubik 200×100 cm

Masivní sheeshamový jídelní stůl Rubik 200×100 cm je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a elegantní jídelní stůl. Tento stůl patří do kategorie jídelních stolů a je ideální pro velké rodinné večeře i společenské události.
EAN: 4250243528809
Moebel Living Masivní sheeshamový jídelní stůl Rubik 200x100 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
16 950
Popis produktu

Rubik je jídelním stolem, k jehož výrobě bylo použito lakované sheeshamové dřevo. Stůl byl ponechán v přírodní barvě a díky tomu vynikla nádherná kresba tohoto dřeva. Hlavní výsadou tohoto jídelního stolu je spojení kvalitního materiálů a velkorysých rozměrů, které jistě oceníte zejména při početnějších rodinných oslavách i setkání s přáteli. Stůl Rubik, i další nábytek ze stejnojmenné série, uspokojí zejména ty, kteří milují kvalitní materiály a ocení jedinečnost ruční práce.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 76 cm. Šířka 200 cm. Hloubka 100 cm. Deska Lakované sheeshamové dřevo. Podnož Lakované sheeshamové dřevo. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo. . . . .