nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní sheeshamový konferenční stolek Alfred 100×60 cm

Masivní sheeshamový konferenční stolek Alfred v rozměru 100x60 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a stylový nábytek do obývacího pokoje. Tento konferenční stolek patří do kategorie konferenčních stolků a zaručuje trvanlivost a eleganci vašeho interiéru.
EAN: 4250243549491
Moebel Living Masivní sheeshamový konferenční stolek Alfred 100x60 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
14 201

Konferenční stolek Alfred se stane společníkem pro dlouhé večery. Příjemný vzhled sheeshamového dřeva je doplněný o praktický prostor v podobě vinotéky. Hodí se spíše do klasických interiérů s nádechem skandinávie. Jedná se o ruční práci, takže každý kus je originál.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 40 cm. Šířka 100 cm. Hloubka 60 cm. Korpus Lakované sheeshamové dřevo. Zdobení Kov. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo. Rozpětí Do 100 cm. . .