nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní sheeshamový konferenční stolek Fabio 60 x 60 cm

Masivní sheeshamový konferenční stolek Fabio 60 x 60 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a stylový nábytek do svého obývacího pokoje. Tento stůl patří do kategorie konferenčních stolků a svým designem skvěle doplní každý interiér.
EAN: 4250243589763
Moebel Living Masivní sheeshamový konferenční stolek Fabio 60 x 60 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
4 901

Masivní konferenční stolek Fabio si jednoduše zamilují nadšenci industriálního masivního nábytku. Díky stylové kombinaci desky z masivního sheeshamového dřeva a černě lakované kovové podnože získá váš interiér na osobitosti a uvede ho na jinou designovou úroveň. Hodí se nejen do rustikálních interiérů s průmyslovými prvky.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 45 cm. Šířka 60 cm. Hloubka 60 cm. Tloušťka desky 45 mm. Deska Masivní sheesham. dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . . .