nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní sheeshamový konferenční stolek Remus 60×60 cm

Masivní sheeshamový konferenční stolek Remus 60×60 cm je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a stylový nábytek do obývacího pokoje. Tento stůl patří do kategorie konferenčních stolků a svým provedením a materiálem zaručuje dlouhou životnost a unikátní vzhled.
EAN: 4250243585284
Moebel Living Masivní sheeshamový konferenční stolek Remus 60x60 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
3 631

Elegantní konferenční stolek Remus zaujme svým rustikálním vzhledem. Korpus z masivního sheeshamového dřeva a subtilní černě lakovaná kovová podnož s průmyslovým vzhledem vytváří osobité spojení, které se bude krásně vyjímat ve skandinávsky zařízených interiérech.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 41 cm. Šířka 60 cm. Hloubka 60 cm. Výška polic 10 cm. Šířka polic 27 cm. Hloubka police 60 cm. Korpus Masivní sheeshamové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov.