nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní sheeshamový konferenční stolek Rubik 60×60 cm

Masivní sheeshamový konferenční stolek Rubik 60×60 cm je skvělou volbou pro moderní interiéry. Tento krásný a praktický stůl se hodí do každého obývacího pokoje a skvěle doplní váš nábytek. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si pohodlné posezení u kávy či čaje se svými blízkými.
EAN: 4250243531588
Moebel Living Masivní sheeshamový konferenční stolek Rubik 60x60 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
3 797
Popis produktu

Decentní konferenční stolek Rubik patří do stejnojmené série nábytku, při jejíž výrobě bylo použito masivní lakované sheeshamové dřevo s ponechaným přírodním odstínem. Díky tomu vynikla nádherná kresba použitého dřeva dodávající výrobku na zajímavosti, kterou ještě více umocňuje jednoduché provedení stolku. Spolu s dalším nábytkem ze série Rubik uspokojí tento stolek zejména ty, kteří milují kvalitní materiály a ocení jedninečnost a originalitu přírodního produktu. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 40 cm. Šířka 60 cm. Hloubka 60 cm. Deska Masivní dřevo (Sheesham). Podnož Masivní dřevo (Sheesham). Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo. . . . .