nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní sheeshamový toaletní stolek Rubik 100 cm

Masivní sheeshamový toaletní stolek Rubik 100 cm je perfektním doplňkem do každé koupelny. Elegantní design a kvalitní provedení zaručují dlouhou životnost tohoto toaletního stolku. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si luxusní pocit každé ráno.
EAN: 4250243559681
Moebel Living Masivní sheeshamový toaletní stolek Rubik 100 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
4 643

Decentní toaletní stolek Rubik patří do stejnojmené série nábytku, při jejíž výrobě bylo použito masivní lakované sheeshamové dřevo s ponechaným přírodním odstínem. Díky tomu vynikla nádherná kresba použitého dřeva dodávající výrobku na zajímavosti, kterou ještě více umocňuje jednoduché provedení stolku. Spolu s dalším nábytkem ze série Rubik uspokojí tento stolek zejména ty, kteří milují kvalitní materiály a ocení jedninečnost a originalitu přírodního produktu. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 75 cm. Šířka 100 cm. Hloubka 40 cm. Deska Masivní dřevo (Sheesham). Podnož Masivní dřevo (Sheesham). Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo. . . . .