nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní sheeshamový TV stolek Amarant 110 x 45 cm

Masivní sheeshamový TV stolek Amarant 110 x 45 cm je ideální volbou pro milovníky kvalitního nábytku. Tento krásný kus patří do kategorie tv stolků a bude skvěle ladit s moderním i tradičním interiérem. S jeho pomocí si můžete užít maximální pohodlí při sledování televize a zároveň si užít krásný designový prvek do vašeho domova.
EAN: 4250243566764
Moebel Living Masivní sheeshamový TV stolek Amarant 110 x 45 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
6 300
Popis produktu

Designový televizní stolek Amarant vyrobený z masivního dřeva sheesham uchvátí i ty nejnáročnější zákazníky nejen díky svému ručnímu zpracování. Stolek disponuje dvěma dlouhými policemi a poskytuje tak dostatek úložného prostoru nejen pro televizi, ale také knihy, časopisy či drobné dekorace. Variabilní vzhled nabízí možnost použit Amarant také jako stolek konferenční a to především ve všech moderně i klasicky laděných interiérech s dominancí přírodních prvků.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 30 cm. Šířka 110 cm. Hloubka 45 cm. Výška police 15 cm. Šířka police 100 cm. Hloubka police 45 cm. Konstrukce Masivní dřevo (Sheesham). Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo. Rozpětí Od 101 do 120 cm. .