nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní sheeshamový TV stolek Rubik 135 cm

Masivní sheeshamový TV stolek Rubik 135 cm je ideální volbou pro ty, kdo hledají kvalitní a stylový kousek do svého obývacího pokoje. Tento tv stolek patří do kategorie tv stolků a nabízí dostatek místa pro vaši televizi a další zařízení.
EAN: 4250243572345
Moebel Living Masivní sheeshamový TV stolek Rubik 135 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
14 913
Popis produktu

Televizní stolek Rubik patří do stejnojmené série nábytku, při jejíž výrobě bylo použito masivní lakované sheeshamové dřevo s ponechaným přírodním odstínem. Díky tomu vynikla nádherná kresba použitého dřeva, která dodává celému výrobku na zajímavosti. Stolek Rubik disponuje dvěma policemi a dvěma zásuvkami, které bez problémů nabízí dostatek úložného prostoru. Spolu s dalším nábytkem ze série Rubik uspokojí tento stolek zejména ty, kteří milují kvalitní materiály a ocení jedninečnost a originalitu přírodního produktu. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 45 cm. Šířka 135 cm. Hloubka 45 cm. Výška zásuvky 10 cm. Šířka zásuvky 45 cm. Hloubka zásuvky 35 cm. Deska Masivní dřevo (Sheesham). Zásuvky Masivní dřevo (Sheesham). Podnož Masivní dřevo (Sheesham). Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo. Rozpětí Od 121 do 150 cm