nabytektop24.cz

Moebel Living Masivní teaková komoda Raw 160 x 40 cm

Masivní teaková komoda Raw 160 x 40 cm od Moebel Living je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a stylový nábytek. Tato komoda patří do kategorie komod a je vyrobena z prvotřídního teakového dřeva, které zaručuje trvanlivost a odolnost vůči vlhkosti i teplotním výkyvům. S jejím jedinečným designem a praktickými úložnými prostory bude vaše obývací nebo ložnice vypadat moderně a elegantně.
EAN: 4250243565347
Moebel Living Masivní teaková komoda Raw 160 x 40 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
36 133

Masivní komoda Raw z recyklovaného teakového dřeva zaujme nejen obdivovatele rustikálního stylu. Kombinace kovu s nerezovou úpravou a dřeviny s hrubou strukturou ozvláštní váš domov a dodá mu nevšední, působivou atmosféru. Komoda má také prakticky řešený úložný prostor, který jistě oceníte. Díky ručnímu zpracování je každý výrobek originál. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání. 

Ostatní parametry: Šířka 160 cm. Hloubka 40 cm. Výška 75 cm. Výška zásuvky 12,5 cm. Šířka zásuvky 45 cm. Hloubka zásuvky 29,5 cm. Korpus Teakové dřevo. Podnož Kov. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Rozpětí Od 151 do 200 cm. .