nabytektop24.cz

Moebel Living Přírodní masivní konferenční stolek Sandra 100×60 cm

Masivní konferenční stolek Sandra od Moebel Living je vyroben z přírodního dřeva a nabízí prostor pro pohodlné sezení a práci. Rozměry 100x60 cm jsou ideální pro menší místnosti. Vyberte si tento stylový stůl do vašeho obývacího pokoje a užijte si dokonalou kombinaci funkčnosti a designu.
EAN: 4250243572314
Moebel Living Přírodní masivní konferenční stolek Sandra 100x60 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
6 435

Stylový konferenční stůl Sandra, při jehož výrobě bylo použito masivní sheeshamového dřevo s ponechaným přírodním odstínem se stane unikátním kouskem ve vašem interiéru. Díky ruční výrobě vyniká nádherná kresba použitého divokého dřeva dodávající výrobku na jeho originalitě. Jedinečnou dřevěnou desku s originálně řešeným úložným prostorem pak doplňují podnože z černě lakované oceli

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Šířka 100 cm. Výška 40 cm. Hloubka 60 cm. Úložný prostor 50x5x60 cm. Podnož Černě lakovaný kov. Deska Masivní sheeshamové dřevo. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . . .