nabytektop24.cz

Moebel Living Šedo hnědý masivní mangový noční stolek Fabio 45 x 45 cm

Masivní mangový noční stolek Fabio v šedo hnědém provedení je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a stylový doplněk do své ložnice. S rozměry 45 x 45 cm se snadno vejde do každého prostoru a nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše nezbytnosti. Objednejte si tento noční stolek z kategorie noční stolky od Moebel Living ještě dnes.
EAN: 4250243587134
Moebel Living Šedo hnědý masivní mangový noční stolek Fabio 45 x 45 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
3 588

Šedo hnědý noční stolek Fabio si jednoduše zamilují nadšenci industriálního masivního nábytku. Díky stylové kombinaci korpusu z masivního akátového dřeva a šedě lakované kovové podnože získá váš interiér na osobitosti a uvede ho na jinou designovou úroveň. Praktickým bonusem je také prostorné úložiště ve formě šuplíku. Hodí se nejen do rustikálních interiérů s průmyslovými prvky.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 45 cm. Šířka 45 cm. Hloubka 35 cm. Výška zásuvky 8 cm. Šířka zásuvky 38 cm. Hloubka zásuvky 28 cm. Korpus Masivní mangové dřevo. Podnož Šedě lakovaný kov. Barva Hnědá. Barva Šedá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov.