nabytektop24.cz

Moebel Living Šedý masivní odkládací stolek Gela

Šedý masivní odkládací stolek Gela od Moebel Living je ideální pro vaši toaletu. Praktický a stylový kousek nábytku, který vám pomůže udržet všechny vaše kosmetické potřeby na jednom místě.
EAN: 4250243587202
Moebel Living Šedý masivní odkládací stolek Gela
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
1 637

Unikátní odkládací stolek Gela osvěží svým přírodním vzhledem každý interiér. Deska stolku z masivního dřeva akácie se zachováním všech přírodních struktur, včetně trhlin zpracovanými motýlovými prvky, je provedena v šedé barvě. Jednoduchost a zároveň ojedinělost tohoto stolku doplňuje černě lakovaná kovová podnož, která spolu s deskou tvoří nadčasovou kombinaci.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Šířka 35-43 cm. Výška 40 cm. Hloubka 35-43 cm. Tloušťka desky 4 cm. Deska Masivní akátové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Šedá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . . .