nabytektop24.cz

Moebel Living Šedý mramorový konferenční stolek Morami 62 cm

Konferenční stolek Morami s šedým mramorovým povrchem a průměrem 62 cm od značky Moebel Living. Krásný kus nábytku, který skvěle doplní interiér a poslouží jako středobod společenského setkání.
EAN: 4250243573649
Moebel Living Šedý mramorový konferenční stolek Morami 62 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
3 374
Popis produktu

Stolek Morami je elegantní a vysoce moderní konferenční stolek. Je tvořený leštěnou šedou mramorovou deskou a kovovou konstrukcí stříbrné barvy. Mramor ve spojení s kovem tvoří velice zajímavou a jemnou materiálovou kombinaci. Stolek Morami bude svým designem výborně dotvářet a ozvláštňovat moderně řešené prostory s minimalistickými prvky a propůjčí danému interiéru svou jedinečnost

Pozor: Vlivem přírodního materiálu mohou nastat různé barevné odchylky.

Tip: Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Ostatní parametry: Výška 33 cm. Průměr 62 cm. Výška desky 1,5 cm. Šířka podnože 1 cm. Hmotnost 16,6 kg. Deska Mramor. Podnož Stříbrně lakovaný kov. Barva Šedá. Materiál Mramor. Materiál podnože Kov. . .