nabytektop24.cz

Moebel Living Šedý mramorový odkládací stolek Morami 38 cm

Šedý mramorový odkládací stolek Morami 38 cm je ideální volbou pro dokonalé uspořádání vaší toaletní komody. Tento toaletní stolek z kolekce Moebel Living je nejen praktický, ale také stylový doplněk do vašeho interiéru.
EAN: 4250243573731
Moebel Living Šedý mramorový odkládací stolek Morami 38 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
2 307
Popis produktu

Stolek Morami je elegantní a vysoce moderní odkládací stolek. Je tvořený leštěnou šedou mramorovou deskou, kterou lze využít rovněž jako podnos, a kovovou konstrukcí stříbrné barvy. Mramor ve spojení s kovem tvoří velice zajímavou a jemnou materiálovou kombinaci. Stolek Morami bude svým designem výborně dotvářet a ozvláštňovat moderně řešené prostory s minimalistickými prvky a propůjčí danému interiéru svou jedinečnost

Pozor: Vlivem přírodního materiálu mohou nastat různé barevné odchylky.

Tip: Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Ostatní parametry: Výška 52 cm. Šířka 38 cm. Hlubka 38 cm. Výška desky 1,5 cm. Síla podnože 1 cm. Deska Mramor. Podnož Stříbrně lakovaný kov. Barva Šedá. Materiál Mramor. Materiál podnože Kov. . .