nabytektop24.cz

Moebel Living Set masivních odkládacích stolků Hexia 45×30 cm

Nabízíme vám luxusní Moebel Living Set odkládacích stolků Hexia, vyrobených z masivního dřeva. Tyto krásné stolky o rozměrech 45x30 cm jsou ideální pro vaše toaletní potřeby. Užijte si kvalitu a styl ve vaší koupelně s těmito elegantními toaletními stolky.
EAN: 4250243581170
Moebel Living Set masivních odkládacích stolků Hexia 45x30 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
4 177

Set odkládacích stolků Hexia je vyroben z masivního sheeshamové dřeva, kterému byl ponechán jeho přírodní odstín. Díky tomu se hodí do klasických i modernějších interiérů, ve kterých převažují prvky s dominancí přírodních materiálů. Neobvyklý šestiúhelníkový tvar a kvalitní materiály, kterými stolky Hexia vynikají, vnesou do vašeho domova útulnou atmosféru.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 35 / 40 cm. Šířka 40 / 45 cm. Hloubka 30 / 30 cm. Síla desky 1,5 cm. Konstrukce Masivní sheeshamové dřevo. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo. . . . .