nabytektop24.cz

Moebel Living Set masivních odkládacích stolků Walter s černou podnoží 55/50 cm

Masivní odkládací stolky Walter s černou podnoží jsou ideálním doplňkem pro vaši toaletu. S jejich moderním designem a kvalitním materiálem si jistě získají vaši pozornost. Objednejte si nyní!
EAN: 4250243562933
Moebel Living Set masivních odkládacích stolků Walter s černou podnoží 55/50 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
6 883
Popis produktu

Designový set konferenčních stolků Walter bude krásným doplňkem každého moderního obývacího pokoje. Kovová podnož lakovaná černou barvou působí vzdušným dojmem a tvoří velmi atraktivní spojení s s deskou z masivního akátového dřeva. Toužíte-li po výrazných a zároveň praktických stolcích, které zaujmou, bude set stolků Walter tou pravou volbou.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 40 / 45 cm. Šířka 50 / 55 cm. Hloubka 50 / 55 cm. Deska Masivní akátové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . . . .