nabytektop24.cz

Moebel Living Set tří bílých konferenčních stolků Glam 40×40 cm

Tři bílé konferenční stolky Glam o rozměrech 40x40 cm jsou ideálním doplňkem pro moderní interiéry. Tento Moebel Living Set nabízí elegantní a praktické řešení pro vaše obývací pokoje a kanceláře. Vyberte si kvalitní konferenční stolky z naší široké nabídky!
EAN: 4250243525389
Moebel Living Set tří bílých konferenčních stolků Glam 40x40 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
3 307
Popis produktu

Designový set tří konferenčních stolků Glam splní všechny požadavky na designový konferenční nábytek. Bíle lakovaná MDF deska spojená s chromovanou podnoží vytváří dokonalé a nadčasové spojení, která je zárukou kvality. Stolky Glam působí v interiéru vzdušným dojmem a v setu různých velikostí spolu příjemně korenspondují. Lze je použít i jako odkládací stolky.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 42 / 40 / 36 cm. Šířka 40 / 35 / 30 cm. Hloubka 40 / 35 / 30 cm. Deska Lakované MDF. Podnož Chromovaný kov. Barva Bílá. Materiál MDF. Materiál podnože Kov. . . . .