nabytektop24.cz

Moebel Living Zahradní masivní akátová pohovka Ebigon 152cm

Zahradní masivní akátová pohovka Ebigon 152cm od Moebel Living - dokonalá volba pro pohodlné posezení venku. Vyrobena z kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhou životnost. Objednejte si ji ještě dnes a užijte si relaxaci v přírodě!
EAN: 4250243569598
Moebel Living Zahradní masivní akátová pohovka Ebigon 152cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
10 011

Lavice Ebigon je krásná a variabilní pohovka vyrobená z masivního akátového dřeva v přírodním odstínu. Tato pohovka je velmi pohodlným posezením, které lze snadno proměnit v prostorné lehátko jednoduchým položením loketních opěrek. Součástí pohovky jsou i polštáře ušité z látky nadčasového a velmi univerzálního šedého odstínu, díky kterému tato stylová a vysoce kvalitní lavice zapadne do každého interiéru. Pohovku Ebigon nejvíce využijete na terasách a v zimních zahradách, kde vám zpříjemní chvilky relaxace a odpočinku.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 75 cm. Šířka 152-190 cm. Hloubka 68 cm. Výška sedu 40 cm. Šířka sedu 118 cm. Hloubka sedu 44 cm. Výška loketní opěrky 25 cm. Čalounění Látka. Podnož Masivní akátové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Rozpětí pohovky od 151 do 200 cm. Materiál podnože Dřevo