nabytektop24.cz

Moebel Living Zahradní masivní akátová pohovka Ebigon II. 152 cm

Akátová pohovka Ebigon II. 152 cm od Moebel Living je ideálním doplňkem pro vaši zahradu. Masivní provedení a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a zároveň pohodlí při posezení. Vyberte si z naší široké nabídky pohovek tu pravou pro vaše potřeby.
EAN: 4250243590042
Moebel Living Zahradní masivní akátová pohovka Ebigon II. 152 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
10 011

Lavice Ebigon II. je krásná a variabilní pohovka vyrobená z masivního akátového dřeva v šedém odstínu. Tato pohovka je velmi pohodlným posezením, které lze snadno proměnit v prostorné lehátko jednoduchým položením loketních opěrek. Součástí pohovky jsou i polštáře ušité z látky nadčasového a velmi univerzálního šedého odstínu, díky kterému tato stylová a vysoce kvalitní lavice zapadne do každého interiéru. Pohovku Ebigon II. nejvíce využijete na terasách a v zimních zahradách, kde vám zpříjemní chvilky relaxace a odpočinku.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Šířka 152-190 cm. Výška 75 cm. Hloubka 68 cm. Výška loketní opěrky 25 cm. Výška opěradla 41 cm. Čalounění Látka. Podnož Masivní akátové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Rozpětí pohovky od 151 do 200 cm. Materiál podnože Dřevo. .