nabytektop24.cz

Moebel Living Zelený mramorový odkládací stolek Linex 35 cm

Nabízíme vám zelený mramorový odkládací stolek Linex od Moebel Living s rozměry 35 cm, ideální jako toaletní stolek. Elegantní design a praktické odkládací plochy pro vaše potřeby.
EAN: 4250243594224
Moebel Living Zelený mramorový odkládací stolek Linex 35 cm
Do obchodu »
Značka: Moebel Living
2 460

Stolek Linex je elegantní a vysoce moderní odkládací stolek. Je tvořený zelenou mramorovou deskou a kovovou konstrukcí zlaté barvy. Achát ve spojení s kovem tvoří velice zajímavou a jemnou materiálovou kombinaci. Stolek Linex bude svým designem výborně dotvářet a ozvláštňovat moderně řešené prostory s minimalistickými prvky a propůjčí danému interiéru svou jedinečnost

Tip: Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Ostatní parametry: Šířka 35 cm. Výška 62 cm. Hloubka 35 cm. Tloušťka desky 2 cm. Deska Mramor, leštěný. Podnož Zlatě lakovaný kov. Barva Zelená. Materiál Mramor. Materiál podnože Kov. . . .