nabytektop24.cz

Nardi Bílé plastové zahradní křeslo Net Relax

Bílé plastové zahradní křeslo Nardi Net Relax nabízí pohodlné posezení v zahradě či na terase. Vhodné pro relaxaci v letních dnech.
EAN: 8010352327009
Nardi Bílé plastové zahradní křeslo Net Relax
Do obchodu »
Značka: Nardi
3 334
Popis produktu

Zahradní křesílko Net Relax je moderním posezením, které díky použitému materiálu oceníte v interiéru i na vaší terase či zahradě. Jednoduché barevné provedení a působivý design dělá z této židle nadčasový kousek, který rozhodně neomrzí. Křeslo Net Relax je dostupné v několika barevných variantách. Příjemným bonusem jsou praktické područky, které navýší váš odpočinek. Užívejte si komfort a styl křesla Net Relax i u vás doma. Křeslo Net Relax se skvěle hodí do komerčních i nekomerčních prostor. 

Tip: Čištění povrchů plastového nábytku musíme provádět opatrně mokrým hadříkem, abychom jej nepoškrábali. K odstranění odolných skvrn použijeme mycí roztok, poté pečlivě opláchneme a osušíme. 

Ostatní parametry: Výška 87 cm. Šířka 67 cm. Hloubka 71 cm. Výška sedu 42 cm. Max. nosnost 200 kg. Sedák Plast (100 % PP). Podnož Plast (100 % PP). Typ barvy BIANCO. Barva Bílá. Materiál Plast. Materiál podnože Plast. .