nabytektop24.cz

Noo.ma Oranžový vlněný puf Ü 60 x 50 cm

Noo.ma Oranžový vlněný puf Ü 60 x 50 cm je stylový a pohodlný nábytek, který dodá vašemu interiéru živou a energickou atmosféru. Tento puf je vyroben z kvalitní vlny a nabízí vynikající komfort a podporu. S jeho rozměry 60 x 50 cm se snadno přizpůsobí každému prostoru. Objednejte si tento moderní a výjimečný puf, který vám přinese radost a relaxaci.
Noo.ma Oranžový vlněný puf Ü 60 x 50 cm
Do obchodu »
Značka: Noo.ma
8 415

Připravte se na originalitu, vysoce kvalitní zpracování a pečlivě vybrané látky. To je vlněný puf U. Příjemné vlněné čalouněné plněné odolnou měkkou pěnou je vhodnou volbou pro intenzivní využití. Puf je skvěle vystižen slovy jeho designérů – originalita s velkým respektem a znalostí dosavadních úspěchů v našem oboru nás přivádí k neustálým inovacím a objevování nových cest pokaždé, když začínáme proces tvorby nového designového kousku. Puf U díky svému unikátnímu tvaru oživí každý moderní interiér, hotelový pokoj i lobby.

Ostatní parametry: Výška 30 cm. Šířka 60 cm. Hloubka 50 cm. Čalounění 90% vlna, 10% polyamid. Konstrukce MDF, dubová dýha. Rám Ocel. Hmotnost 4 Kg. Designéři A. Pietkun, Z. Muszaslka, D. Goliński. Barva Oranžová. Materiál Vlna. . .